Naujienos

Šiuo metu naujų prekių nėra

Žurnalas „Malonės šauklys“ 2016/1 (1) - Evangelija

Žurnalas „Malonės šauklys“ 2016/1 (1) - Evangelija

Rodyti visas nuotraukas

  • Leidykla: VšĮ "Reformatų literatūros centras"
  • Išleidimo metai: 2016
  • Puslapių skaičius: 52
  • Formatas: 15x21,5
  • Viršelis: Minkštas
  • Svoris: 0.078 kg

„Malonės šauklys“ - tai naujas krikščioniškas žurnalas. Kiekviename numeryje bus vis nauja Šventojo Rašto tema, kurią atskleis žymiausi praėjusių amžių krikščionių rašytojai, kurių veikalai jau seniai tapo krikščioniška klasika.

Daugiau...

Sumažinome kainą!
0,80 €

1,00 €

-20%

-20% nuolaida

68

Į norų sąrašą

Lojalumo programa Apdovanojimo taškų šiai prekei nėra. Norėdami gauti premiją kitam užsakymui, išsirinkite prekę ne mažesnę nei 1 €.


QR kodas

1

Brangūs broliai ir seserys Kristuje,

Džiaugiamės galėdami Lietuvos krikščionims pristatyti naują žurnalą lietuvių kalba „Malonės šauklys“.

Dar 2012 metais mums gimė idėja leisti krikščionišką žurnalą Lietuvos tikintiesiems, tačiau ilgą laiką nežinojome nei nuo ko pradėti, nei turėjome tinkamą turinį. Tačiau žinome viena – turėjome troškimą padėti tikintiesiems labiau pažinti Viešpatį Jėzų Kristų ir tiesas apie Jį. Troškimas buvo geras, tačiau Dievas veikė kaip Jis nori ir kada nori, kad visa garbė atitektų Jam vienam.

Tad po trijų metų, 2015-aisiais, vienos išvykos už Atlanto metu, mums į rankas pateko įdomus leidinys - „Free Grace Broadcaster“, JAV leidžiamas nuo 1970 metų rugsėjo mėnesio. Dabar jis išeina keturis kart per metus 32 tūkst. egzempliorių tiražu.

Solidus žurnalo turinys bei pati idėja atkreipė mūsų dėmesį – kiekvienas numeris atskleidžia vis naują Šventojo Rašto temą ir kiekvieno straipsnio ta tema autoriai – žymiausi praėjusių amžių krikščionių rašytojai, kurių veikalai tapo krikščioniška klasika.

Grįžę į Lietuvą nedelsiant susisiekėme su leidėjais dėl galimybės versti šį leidinį į lietuvių kalbą. Sulaukėme malonaus atsakymo ir sutikimo, pradėjome darbą, ir pirmąjį leidinį pristatome mūsų skaitytojams. Jei Viešpats teiksis palaiminti leidybą, planuojame jį leisti dukart per metus.

Žurnalas bus naudingas asmeniniam ramybės laikui su Dievu, studijavimui, mokymui, bažnyčių ganytojams, rengiant pamokslus jų kaimenėms.

Jį primygtinai rekomenduojame skaityti iš eilės, neatsirenkant pagal autorius ar pavadinimus, nes pirmieji įvadiniai straipsniai supažindina skaitytoją su aptariama tema, kuri vis labiau ir labiau atsiskleidžia jį nuosekliai skaitant.

Žurnalo simbolinė 1 eur kaina padės padengti spausdinimo kaštus, nes žurnalą leidžiame nedideliu tiražu, kurį išpardavus, papildomų kopijų ateityje nebespausdinsime.

Komentarų nėra. Būkite pirmieji, parašę komentarą!

Komentuoti gali tik registruoti vartotojai. Prisiregistruokite prie sistemos ir bandykite dar kartą

Valiuta:

Krepšelis  

(tuščias)

Aplankykite mūsų skaityklą

Paskutiniai įrašai:

Polinkis teisti kitus

17 skyrius iš spaudai rengiamos Jerry Bridges knygos NELIEČIAMOS NUODĖMĖS Akistata su mūsų toleruojamomis nuodėmėmis Polinkio teisti kitus ...

Kas yra Evangelija?

Polas Vošeris ( Paul Washer ) Šįvakar kalbėsiu apie Evangeliją. Kas iš jūsų žinote, kas yra Evangelija? Kas nors žinote? Štai keli žino. ...

„Ištirkite save“

Pamokslas , kuris papiktino daugelį Polas Vošeris ( Paul Washer ), 2006 m. gegužės 22 d. (2 Kor 13, 51; 1 Jn) Šįvakar pasakysiu pamokslą, ...

Atgimimas ir savęs išsižadėjimas

(kol nesuprasite pirmojo, nesuprasite ir pastarojo) Polas Vošeris ( Paul Washer ), 2006 m. kovo 8 d. Ez 36, 22–27; Mt 13, 44. Biblijoje ...

Pyktis – gležna dorybė!

Trys nuodėmingo pykčio formos ir penki užtikrinti vaistai nuo jo Džonas Trepas ( John Trapp ), 1655 m. „Rūstaukite ir nenusidėkite. Tegul ...