Naujienos

Šiuo metu naujų prekių nėra

AKCIJOS

Visi pasiūlymai

Prekių pristatymas

 

 

Pristatymo būdas

Informacija

1) Per Lietuvos pašto kurjerį LP EXPRESS.

Šis kurjeris siuntinį pristato Jums į namus labai greitai – kitą darbo dieną nuo siuntinio įteikimo. Be to visada galite būti tikri, kad jei sužinome, jog prekių pristatymas gali užtrukti, visada Jus apie tai informuosime nurodytu kontaktiniu telefonu ar el. paštu. Galite sekti siuntinio buvimo vietą.

2) Per Lietuvos paštą, siunčiant IŠPERKAMĄJA siunta.

Už prekes Jums reikės apmokėti bei jas atsiimti savo pašto skyriuje. Galite sekti siuntinį.

Paslaugos kainą sudaro:

* pašto siuntos išpirkimo mokestis 2,90 €
* pašto siuntos registravimas 0,58 €
* siuntimo kaina, apskaičiuojama atsižvelgiant į siuntinio svorį pagal nustatytus Lietuvos pašto tarifus.

3) Per Lietuvos paštą, siunčiant:

   a) Pirmenybine REGISTRUOTA siunta.

 

 

 

   b) Pirmenybine neregistruota siunta.

  

   c) Nepirmenybine REGISTRUOTA siunta.

 

 

 

 

   d) Nepirmenybine neregistruota siunta.

 

Siunčiama pirmenybiniu registruotu paštu. Registracija papildomai kainuos 0,58 €, tačiau tuomet galima sekti savo siuntinį – kada išsiunčiamas Jums, kada atvyksta į Jūsų pašto skyrių ir t.t. Pristatoma per 1-2 darbo dienas.

 

Paprastoji pirmenybinė siunta. Pristatoma per 1-3 darbo dienas.


S
iunčiama nepirmenybiniu paštu, tačiau sumokėjus 0,58 € už registraciją galima sekti siuntinio buvimo vietą. Pristatoma per 1-2 darbo dienas.

 

 

 Tai pats pigiausias siuntimo būdas. Pristatoma per 1-3 darbo dienas

4) Prekes galima atsiimti Reformatų knygyne, Vilniuje.

Mokėkite tik už prekes. Pirkimo proceso metu PRISTATYMAS dalyje pasirinkite Prekes atsiimti REFORMATŲ KNYGYNE Vilniuje. Po užsakymo turite apsilankyti pas mus 1 mėnesio laikotarpyje. Tuomet ir galėsite atsiimti Jūsų rezervuotas prekes bei už jas apmokėti.

Taip pat galite pasirinkti atsiimti prekes Reformatų knygyne, tačiau sekančiame pirkimo etape pasirinkti apmokėjimą banko pavedimu arba per PayPal.

 

 

Kiek kainuoja pristatymas Lietuvoje?

 

 Pristatymo kainos visoje Lietuvoje skiriasi priklausomai nuo Jūsų siuntinio svorio ir pasirinkto siuntimo būdo. Programa pati automatiškai paskaičiuos svorį pagal Jūsų išsirinktas prekes ir pritaikys Lietuvos pašto nustatytą siuntimo tarifą.

 

Standartinis nustatytas tarifas parduotuvėje yra siunčiant nepirmenybine neregistruota siunta per Lietuvos paštą.

 

Jei Jūs pageidaujate, kad prekės būtų pristatytos per pasiuntinių kurjerį arba kitu būdu, Jūs turėsite galimybę pasirinkti šį kurjerį priešpaskutiniame užsakymo etape Pristatymas.

 

 

 

Ar galite gauti norimas prekes, jei gyvenate ne Lietuvoje?

 

Taip, galite. Mūsų knygynas siunčia prekes taip pat ir į užsienį - visas Europos Sąjungos valstybes, Jungtines Amerikos Valstijas, Kanadą bei Australiją.

 

Formuojant užsakymą į užsienį, jo svoris gali būti iki 5 kg. Siunčiant į užsienio šalis, prie siuntimo mokesčio yra įskaičiuotas privalomas Lietuvos pašto 12 Lt mokestis už Siuntinio registravimą bei įvertinimą.

 

Kas gali prailginti pristatymo terminą?

 

Pristatymo trukmė gali pailgėti jei prieš apmokėdami suteiksite ne visą reikiamą informaciją, todėl laukelyje Papildoma informacija būtinai turėtumėte parašyti, kuris pristatymo laikas Jums yra patogesnis, taip pat įvardinti papildomas aplinkybes, kurios gali apsunkinti kurjerių darbą, pvz.: šuo, koduota durų spyna, apsauga ir pan. Taip pat labai svarbu nurodyti tikslų kontaktinį telefoną, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir patikslinti pristatymo aplinkybes.

 

Be to, turėtumėte žinoti ir tai, kad tuo atveju, kai atvykęs kurjeris pas Jus nurodytu adresu nieko neranda ir siuntinys neatsiimamas, Jums paliekamas pranešimas apie būtinybę siuntinį atsiimti kurjerių tarnyboje arba artimiausiame „Lietuvos pašto“ skyriuje (priklausomai nuo to, kurį kurjerį pasirinkote Jūsų prekių pristatymui).

 

 

 

Gavote apgadintą siuntą. Kaip elgtis?

 

Nepaisant to, kad kiekvieną siuntą krupščiai supakuojame, gabenimo metu retais atvejais pasitaiko pakuotės apgadinimų Gavę siuntą būtinai patikrinkite siuntos būklę, ir pastebėję neatitikimų, pažeidimų, ar sugadinimų pažymėkite tai važtaraštyje bei surašykite siuntos pažeidimo aktą (jei prekę pristatė pasiuntinių tarnyba). Pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista. Apie pastebėtus siuntos trūkumus, atsiradusius pervežimo metu, papildomai turite informuoti ir www.reformatuknygos.lt internetinio knygyno administraciją.

 

 

 

Turite papildomų klausimų?

 

Jei norite pasiteirauti, ar gauti papildomos informacijos, susisiekite su puslapio administratorium, pasinaudodami šia forma.


PagrindinisPagrindinis

Valiuta:

Krepšelis  

(tuščias)

Aplankykite mūsų skaityklą

Paskutiniai įrašai:

Polinkis teisti kitus

17 skyrius iš spaudai rengiamos Jerry Bridges knygos NELIEČIAMOS NUODĖMĖS Akistata su mūsų toleruojamomis nuodėmėmis Polinkio teisti kitus ...

Kas yra Evangelija?

Polas Vošeris ( Paul Washer ) Šįvakar kalbėsiu apie Evangeliją. Kas iš jūsų žinote, kas yra Evangelija? Kas nors žinote? Štai keli žino. ...

„Ištirkite save“

Pamokslas , kuris papiktino daugelį Polas Vošeris ( Paul Washer ), 2006 m. gegužės 22 d. (2 Kor 13, 51; 1 Jn) Šįvakar pasakysiu pamokslą, ...

Atgimimas ir savęs išsižadėjimas

(kol nesuprasite pirmojo, nesuprasite ir pastarojo) Polas Vošeris ( Paul Washer ), 2006 m. kovo 8 d. Ez 36, 22–27; Mt 13, 44. Biblijoje ...

Pyktis – gležna dorybė!

Trys nuodėmingo pykčio formos ir penki užtikrinti vaistai nuo jo Džonas Trepas ( John Trapp ), 1655 m. „Rūstaukite ir nenusidėkite. Tegul ...